Антон Санчек презентував у Івано-Франківську книгу про море та подорожі

 • У четвер, 14 липня, у книгарні «Є», що в Івано-Франківську, відбулася презентація нової книжки Антона Санчека «Земля Георгія».

  Під час презентації автор видання Антон Санченко та модератор зустрічі Богдан Ославський повели мову про силу українського характеру, про Україну та Грузію, про пригоди, кораблі та мореплавців, про силу духу й справедливості.

  І не випадково, адже до книжки «Земля Георгія», що вийшла у Видавництві Старого Лева, увійшли шість повістей, написані у різний час. Повісті поєднує тема моря, сили українського характеру та подорожей морем до Грузії. Книга заснована на досвіді бувалого мореплавця, якому доводиться зазнати випробувань серед хвиль і на суші.

  Герої повістей Антона у своїй переважній більшості люди суворі, витривалі, відчайдушні, дотепні й підприємливі. Хоча й серед них трапляється щось таке чужорідне, загрозливе своєю підступністю й лицемірством, як, зрештою, в будь-якому гурті, проте це «щось» каталізує вроджені властивості українського характеру, який перемагає силою справедливості.

  «В книжці зібрані дуже давні, давні й недавні повісті все про те ж саме – про Грузію. Принаймні можна порівняти, що хвилювало двадцятисемилітнього автора, і що важливо 50-літньому. І чи пішли роки писання на користь стилю. Грузію на різних етапах миру і війни також можна порівняти й принаймні уявляти, чого слід чекати від війни в Україні. Ну а море – поза часом і поза кордонами, воно і зараз, сподіваюся, таке, попри відібраний у нас Крим», – резюмував Антон Санченко про книжку «Земля Георгія».

  Нагадаємо, у Франківськ привезли одну з перших німецькомовних праць про Голокост, перекладену українською.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!