Антикорупційна прокуратура завершила досудове розслідування у справі Насалика

 • Завершилося досудове розслідування у справі міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігора Насалика, який “забув” задекларувати 1,2 млн доларів США.

  Про це сьогодні, 7 серпня, повідомили в пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  За дорученням прокурорів САП, детективи НАБУ прийняли рішення про завершення досудового розслідування та відкриття матеріалів у кримінальному провадженні за підозрою міністра енергетики та вугільної промисловості України у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України за фактом внесення недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015-2018 роки.

  Після ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування, буде вирішене питання щодо направлення вказаного провадження до суду.

  Як вже повідомлялось, у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях.

 • Нагадаємо, що правопорушення, відповідальність за яке передбачено статтею 336-1 Кримінального кодексу, спричинює штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!