Антимонопольний комітет звинувачує Галицьку міську раду у бездіяльності

 • Про це йшлося сьогодні, 28 вересня, на сесії Галицької міської ради.

  Міський голова Орест Трачик повідомив, що Галицька міська рада отримали два листи від антимонопольного комітету. Серед них була й постанова про розгляд справи у зв’язку з бездіяльністю міської ради, яка полягає у не проведенні конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів. В цьому антимонопольний комітет вбачає порушення, передбачені ч.1 ст 15 ЗУ «Про захист економічної конкуренції», а саме – антиконкурентні дії  органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до недопущення конкуренції.

  «Вони хочуть нас оштрафувати за те, що ми не провели конкурс на вивезення побутових відходів, де мали би бути мінімум два учасники. Тобто ми маємо свою комунальну службу і техніку, а вони нам хочуть когось ще запхати», – обурився мер.

  Міська рада вирішила таки провести конкурс на вивезення побутових відходів. Вона доручила виконавчому комітету забезпечити підготовку та проведення конкурсу з визначення  виконавця послуг. Зокрема, до 31 жовтня зібрати матеріали та інформацію необхідну для підготовки конкурсної документації, а до 6 листопада її та оголосити про проведення конкурсу.

  «Ми це зробимо. Будемо так робити, щоб… Ну що приїде хтось інший, а ті машини, які ми купили будуть ржавіти? Яка може бути конкуренція у невеличкому місті?», – додав Орест Трачик.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!