Архітектурний павільйон України у Венеції — серед кращих за версією Dezeen

 • Серед них — павільйон України, передає “Суспільне Культура”.

  “Павільйон (України — ред.) розділений на дві частини, причому обидві виставки мають на меті імітувати “незвичайні споруди, які після вторгнення Росії в Україну стали символом почуття безпеки в українському суспільстві”, — зазначили куратори. — У Джардіні є лабіринт вкритих травою курганів, які схиляються до Зміїної стіни — мережі фортець ХХ століття в Києві, які були відновлені, коли Росія вперше вторглася. Тим часом в Арсеналі (головна локація Бієнале, — ред.) високу кімнату було перетворено на маленький темний простір, який перегукується з тими, де багато українців опиняються сьогодні, знаходячи притулок”, — йдеться в описі.

  Нагадаємо, Україна уперше за останні десять років представила національний павільйон на Міжнародній бієнале з архітектури у Венеції. Його назва — Before the Future (“Перед майбутнім”). Куратори говорять про стратегії виживання, про вплив війни та майбутні форми відновлення та безпеки.

  Biennale Architettura — міжнародна виставка архітектури, яка проводиться кожні 2 роки у Венеції. В її межах країни-учасники мають змогу облаштувати власні павільйони та презентувати свою архітектурну візію.

  Читайте також: Танцюристи з Городенки перемогли на Міжнародному фольклорному фестивалі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!