Армія – це спокій: у Франківську провели урочистості до Дня Збройних Сил України (фото)

Сьогодні, 5 грудня, Івано-Франківську відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України.

Так, у Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк провели урочисте зібрання та святковий концерт.

«Напередодні 28 річниці з дня створення ЗСУ хочу привітати тих військових, які несуть службу. Вони наш захист. Наразі будуємо гуртожиток для військовослужбовців. Наступного року навесні у містечку його здадуть в експлуатацію. А згодом іще кілька. ЗСУ часто беруть участь у навчанні з партнерами НАТО. Надіємося, що незабаром увійдемо до їх складу», – говорить керівник Івано-Франківського обласного військово комісаріату Володимир Ярмошук.

24-річний Богдан Тихоновський проходить службу в Івано-Франківську, однак родом зі Запоріжжя. Каже, що він ще з малечку знав, що буде військовим. Відчуває, що це його покликання.

«Проходжу службу в Івано-Франківську через сімейні обставини. Я брав участь у АТО в 2014-2015 році. Тоді ще був у складі Нацгвардії. Для мене це важливе свято. Армія – це спокій. Кожен має усвідомлювати важливість цього свята. Я з дитинства мав таку тягу. У мене не військова родина, але ще у дитячі роки мав інтерес до зброї та техніки», – каже військовий.

Згодом військових нагородили відзнаками від Івано-Франківської ОДА та обласної ради за звитягу та мужність.

«На жаль, багато побратимів зараз не з нами. Хочу всім подякувати, що у такий непростий час ви захищаєте нашу незалежну Україну. Варто, щоб розуміли всі, що таке армія і чому варто йти служити», – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Нагадаємо, У Франківську понад 60 хлопців склали військову присягу

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!