Астролог розповіла, що символізує рік Свині

  •  Прийдешній рік Свині за китайською традицією має символ родючості. Про це повідомила доктор астропсихології і інтегративної психологи Олена Осипенко в коментарі кореспонденту УНН.

    “Рік Свині в 2019 році настане 5 лютого по китайській традиції – у другий молодик після дня зимового сонцестояння. Рік Свині має спочатку стихію Води, яка в Китаї має чорний або темно-синій колір. Вона символізує честь і гідність, здатність долати перешкоди, досягати поставлених цілей. А в даному році до стихії Води додається характеристика Землі. Ці стихії дружать один з одним і являють собою символ родючості”, – зазначила астролог.

    При цьому вона уточнила, що ця тварина уособлює в китайській традиції достаток, щедрість і інші матеріальні блага, тому рік буде сприятливий для шлюбів і народження дітей, які будуть щасливими, щасливими і чесними людьми. У фінансовій же сфері, за порадою астролога, необхідні обережність і розважливість. У цьому році удача буде сприяти людям з великим почуттям відповідальності, які використовують багатий творчий потенціал і уяву.

    Також астролог зазначила, що багато китайців поняття не мають, якого кольору рік тієї чи іншої тварини, зате європейці це знають задовго до Нового китайського року.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!