Атовців запрошують на безкоштовне навчання з підприємництва

ІФНТУНГ за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації розпочинає набір на осінню програму з підприємницької діяльності для військовослужбовців, ветеранів АТО та членів їхніх сімей.

Програма розроблена для тих, хто: прагнуть реалізувати власну підприємницьку ідею; хочуть масштабувати або змінити існуючий бізнес; хочуть отримати нові знання та розширити власний кругозір.

Програма розрахована на 3-місячне інтенсивне навчання – 500-годинна програма, режим занять – 5 днів на тиждень 3-4 години на день. Початок навчання – 11 вересня 2018 року. Навчання – безкоштовне.

Під час програми подаватимуть такі дисципліни: управління проектами; основи підприємництва; основи бухгалтерського обліку; маркетинг підприємницької діяльності; інформаційні технології, робота в мережі Інтернет; фінансування та написання проектних заявок; англійська мова професійного спрямування.

Прийом заявок триватиме до 2 вересня включно.

Щоб стати учасником програми потрібно заповнити заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1nt6HbVTSeZyhTlkRd0gtXPEZ3Sxesxn2mussFCwc-Us/edit

або за номером +380950940053

Детальна інформація:  http://gobrit.org.ua/archives/548

З будь-якими питаннями звертайтесь до координатора програми Ольги Попович за телефоном: 095 094 00 53 або на email: o.popovych@nung.edu.ua

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!