Аутсорсинг – сучасне ефективне ведення бізнесу

 • В пошуках оптимізації бізнес-процесів керівники підприємств звертають увагу на можливість делегування деяких процесів підрядникам. Це дозволяє знизити витрати, зменшити чисельність штату та покращити якість сервісу.

  Найпопулярніші аутсорс послуги

  Аутсорсинг – це делегування частини завдань чи процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Найпопулярнішими послугами, які надають аутсорс компанії України є:

  • HR сфера;
  • IT сфера;
  • виробництво;
  • бухгалтерія;
  • логістика;
  • юриспруденція.

  У сфері HR найчастіше підрядникам делегують завдання по підбору, адаптації та управлінню персоналом. Така послуга вигідна для дрібного та середнього бізнесу, який не в змозі утримувати відповідний відділ.

  Поняття аутсорсингу у сфері ІТ включає виконання завдань, що пов’язані з обслуговуванням комп’ютерної техніки. Також зовнішніх розробників залучають до створення програмного забезпечення.

  Знизити собівартість та підвищити якість продукції можна передавши високотехнологічним компаніям завдання виробничого характеру. Водночас власники бізнесу матимуть можливість створювати новий товар, або ж зосередитись на продажах та маркетингу.

  Ведення фінансової звітності дозволяє компаніям мінімізувати ризики штрафів через некоректно складену чи невчасно подану звітність.

  Логістичний тип аутсорсингу це передача сторонніми підрядниками функцій перевезення та доставки. Це особливо зручно компаніям, що не мають транспортного відділу.

  Фінансово вигідне рішення залучати підрядників у сфері юриспруденції. Адже задля консультування чи представлення інтересів компанії замовника в судах утримувати штатних юристів не вигідно.

  Лідером з пошуку кандидатів для аутсорсинг та аутстафінг компаній є рекрутингова агенція ITExpert.

  Переваги аутсорсингу

  Аутсорсинг це взаємовигідна співпраця, адже передаючи підрядникам частину своєї роботи компанія звільняє час для більш цінних процесів. Водночас підрядник має можливість заробити на тому, чим вміє займатися найкраще.

  Аутсорсинг передбачає тривалу співпрацю. Зазвичай контракт укладається на великий часовий проміжок.

  З кожним роком в Україні все більше компаній укладають контракти з аутсорсерами. Це дозволяє оптимізувати другорядні процеси та поліпшити власні конкурентні переваги.

  Реклама.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!