Автомобільний сейф: компактно та надійно

 • Про важливість збереження власних цінностей в наш час непотрібно зайве говорити. Існує багато способів та можливостей для цього. Наприклад, багато хто віддає перевагу банківським коміркам. Однак цей спосіб не підходить, якщо виникає потреба в частому доступі до вмісту. Наприклад, задля того, щоб кожного дня докласти готівку або мати оперативну можливість скористатись документом краще використовувати сейф. Справжні бізнесмени мають такі схованки як в робочому кабінеті, так і вдома. Проте що робити, якщо цінності потрібно перевезти в інше місце або часто возити з собою? Саме для таких цілей виробники виготовляють спеціальні сейфи для автомобіля

  Переваги автомобільних сейфів

  Саме призначення автомобільних сейфів говорить про їхню головну перевагу – мобільність. Конструкція звичайної схованки передбачає її використання у стаціонарних умовах: в офісі, в будинку, в кабінеті, в збройовій кімнаті тощо. Звісно, що її не так просто перевезти і тим паче робити це часто. Та й недоцільно. Саме тому автомобільні сейфи останнім часом набувають такої популярності.

  Ще однією перевагою є компактність. В разі, якщо власник не має потреби перевозити документи, гроші чи коштовності, то такий сейф можна взяти із собою в домівку і розташувати на полиці в меблях або взагалі в шухлядах. Завдяки такій універсальності є можливість не купувати кілька видів сейфів для різних задач. 

  Види автомобільних сейфів

  Сейфи для автомобіля не володіють широкою лінійкою різноманітних видів. В переважній більшості це одностінна конструкція мінімальних розмірів із дверцятами. Замок може бути:

  • Ключовий.
  • Електронний.

  Електронний замок, як у всіх інших видах сейфів, є більш зручним. Він дає можливість не носити додаткові ключі, які через необережність можна загубити. Відкрити електронний замок можна ввівши код-пароль. Так само просто його можна змінити будь-коли, якщо є загроза, що хтось підглянув його під час введення. Водночас ключовий замок простіший і дешевший. В разі, якщо сейф не використовується дуже часто, то вибір на його користь стане раціональнішим. Більш детально у виборі Вам зможуть допомогти спеціалісти інтернет-магазину Svitzamkiv. Звернутись до них можна безпосередньо на сайті або телефонами: 050 074 13 30, 067 624 64 00.

  Де в автомобілі краще встановити автомобільний сейф?

  Місцерозташування сейфа в автомобілі залежить від його габаритів та вмісту. Найчастіше такі схованки розташовують:

  • В ніші запасного колеса. Спеціально для цього форма такого сейфа виготовляється круглою. З точки зору захисту від сторонніх очей це найкращий варіант, адже він найменш помітний. З іншої сторони, власнику доведеться постійно лізти в багажник. Крім того, під час заміни колеса сейф потрібно буде виймати.
  • Під сидінням. Перевагою таких сейфів буде швидка доступність в разі потреби. Наприклад, так зручно зберігати документи чи інші паперові цінності. Проте вони не надто розповсюджені і переважно виготовляються за індивідуальним замовленням під конкретну модель автомобіля.
  • В бардачку або в салоні. Компактні розміри міні сейфів дозволять розташувати їх в бардачку. Звісно це також залежить від його об’єму. Такий вибір є досить універсальним і підійде більшості автовласників. Схованки більших розмірів можна просто поставити в зручному місці в салоні. Це буде актуально для мікроавтобусів чи іншого габаритного транспорту. 

  Кому може знадобитися автомобільний сейф?

  Надійна автомобільна схованка у вигляді сейфа може знадобитись насамперед тому, хто часто перевозить цінності у своєму автомобілі. Насамперед це бізнесмени, які часто користуються готівкою. Також бувають ситуації, коли потрібно перевезти велику суму коштів, наприклад, для покупки нерухомості. В таких випадках наявність сейфа в транспортному засобі надзвичайно важлива. Він допоможе у надійному захисті навіть коли автомобіль знаходиться на стоянці. Зазвичай злодії в разі крадіжки беруть речі, які знаходяться на видноті або у вільному доступі. Але при цьому потрібно розуміти, що значного захисту від фізичних та інтелектуальних методів зламу така конструкція не несе. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!