Автор першого у Союзі фотоальбому “ню” святкує ювілей

 • Сьогодні литовському художнику Рімантасу Діхавічюсу 80 років. У часи Союзу його творчість стала одкровенням для сотень тисяч людей. У 1987 році альбом художника «Квіти серед квітів» став справжньою революцією у СРСР, де, як відомо, «сексу не було».

  Колись на відкритті виставки Рімантаса Діхавічюса у Києві посол Литовської Республіки в Україні Вікторас Баубліс процитував думку своєї дружини: «Багато художників люблять роздягнути жінку, але ніхто не робить цього з такою повагою, як Діхавічюс».

  Заслужений діяч мистецтв Литви, лауреат Урядової премії, член міжнародної спілки фотохудожників FIAP, член спілки журналістів, почесний член спілки фотохудожників Литви.

  У 1987 році вийшов авторський альбом Діхавічюса “Квіти серед квітів”, який демонструвався на міжнародному книжковому ярмарку в Москві.

  Фотоальбом став першим виданням в жанрі “ню”, яке офіційно вийшло в СРСР. Спочатку випущений тиражем 5000 примірників, а потім перевидавався чотири рази.

 • З фотографій, які увійшли в альбоми було організовано виставку, яка відкрилася в Центральному будинку журналіста. Щодня виставку відвідувало понад 20 тисяч осіб.

  Нагадаємо, “Волинська Камасутра”, або Тілесна любов по-волинськи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!