Багато не треба: скільки насправді хочуть заробляти українці

 • Українці відповіли на запитання про те, скільки вони хотіли б заробляти і яким вважають свій нинішній рівень доходу.

  Майже 25% українців задовольнив б дохід 10 тисяч грн на місяць, а ще 14% влаштовує зарплата 11 – 15 тисяч гривень. Пре це свідчать дані досліджень соціалогічної групи “Рейтинг”, яке проводилось з 4 по 9 листопада.

  Згідно з результатами опитування, інші 18% хочуть отримувати від 16 до 20 тис. грн, 8% задовольнив би дохід від 21 до 25 тис. грн, а ще 11% відповіли, що хочуть заробляти від 26 до 30 тисяч грн.

  Цікаво, що чим менше дохід отримує людина наразі, тим меншу суму вона називає бажаною. Меншу суму називали жінки, а найнижчі запити (до 10 тис. грн) називала старша група жінок. Найбільше б хотіли отримувати чоловіки середнього та молодшого віку, також більші запити у мешканців столиці.

  36% опитаних оцінили свій рівень доходу, як низький, нижче за середній – 24%. Середнім свій дохід вважають 31% респондентів і лише 8% впевнені, що зароблять багато.

  Також під час опитування з’ясувалося, що для 55% населення зарплата є основним джерелом доходу, ще 13% отримують дохід від бізнесу, а 6% – соціальні виплати.

  Читайте також: Зеленський, Порошенко, Тимошенко: за кого проголосували б українці

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!