Багаторічна мрія: Сергій Бубка відвідав стадіон франківського університету (фото)

 • До Івано-Франківська з офіційним візитом завітав Президент Національного олімпійського комітету України та відомий спортсмен Сергій Бубка.

  Нагадаємо, що вчора, 22 жовтня, Бубка зустрівся з головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем. А вже сьогодні, 23 жовтня, в Національно технічному університеті нафти і газу він ознайомився зі станом реконструкції легкоатлетичного стадіону та спортивної інфраструктури.

  Сергій Куровець, проректор з науково-педагогічної роботи, зазначає що з різних причин припинилося фінансування будування цього комплексу. Вартість – 32 мільйони гривень, однак надійшло тільки 24. Наразі триває другий етап — реконструкція трибун, яка коштує 9,5 мільйонів гривень.

  «Університет не має стільки коштів, щоб самостійно його завершити. Надіємося, що з наступного тижня підрядник розпочне свою роботу на трибуні. Сподіваємося на підтримку Сергія Бубки. Якщо не буде фінансування – третю категорію ми отримати не зможемо. Треба ще приблизно 7 мільйонів на манеж та відновлення басейну», – каже Сергій Куровець.

  Директор департаменту молоді та спорту Віталій Матешко переконує, що стадіон потрібен.

  «Це багаторічна мрія легкоатлетів. Стадіон готовий. Щоб його сертифікувати треба, щоб були ще готові трибуни та манеж. Розминкова частина дуже важлива. Тоді у 2020 році будемо претендувати на третю категорію. Якщо цього не буде виконано – все може зірватися» – каже керівник департаменту.

  Під час відвідин Сергій Бубка подарував університету офіційний олімпійський прапор. Каже, що цей стадіон дасть можливість здорово виховувати нашу молодь.

 • «Серце радіє. Я готовий лобіювати це питання. Ми підтримуємо усі цікаві проєкти, бо бачимо рух. Робимо все, що від нас залежить. Молодь має багато енергії, тому проєкти у школах та університетах –  особливо важливі», – каже олімпійський чемпіон.

  Протягом візиту на Прикарпатті спортсмен Сергій Бубка відвідає село Дуба, Рожнятівського району, в рамках проєкту «Олімпійська спадщина». Він висадить саджанці хвойних дерев разом з олімпійцями області. А в останній день візиту відвідає Василіанський монастир Преображення Господнього, що у селі Гошів на Долинщині.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську ремонтують стадіон ІФНТУНГ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!