Бали на благодійність:  учасники  програми лояльності Fishka зібрали на потреби ЗСУ вже понад 16 мільйонів гривень балами

 • Клієнти Fishka можуть відправляти свої накопичені бали на добрі справи. Так, на потреби ЗСУ вже зібрано понад 16 мільйонів гривень балами. 

  Fishka – одна з найбільших в Україні коаліційних програм лояльності, партнерами якої є АЗК “OKKO”, Аптека Доброго Дня, Алло, lifecell та ще понад 20 бізнесів і більше 80-ти інтернет-магазинів у сервісі Fishka Online. 

  14 лютого в рамках напрямку “Fishka Благодійність”, компанія відкрила збір коштів на потреби Збройних Сил України за запитом фонду “Повернись живим”.

  Спільними зусиллями клієнти Fishka зібрали вже понад 16 мільйонів гривень балами, які зараз життєво необхідні українським військовим. 

  Сьогодні ви можете пожертвувати свої бали на забезпечення медикаментами та гуманітарною допомогою людей, які постраждали від війни в Україні. Списуйте свої накопичені бали на сайті https://myfishka.com/charity/active та в додатку https://myfishka.com/mob_app/

 • Підтримують добрі справи і партнери програми. Так, мережа АЗК “OKKO” започаткувала благодійну ініціативу “Зігріваємо захисників” і разом зі своїми клієнтами пригощає кавою і хот-догами захисників в гарячих точках. Долучитись до неї може кожен, перерахувавши бали або пожертвувавши кошти безпосередньо на АЗК. Станом на сьогодні в межах цієї ініціативи видано продуктів на понад 10 млн грн (122 тисячі чашок кави та 62 тисячі хот-догів). 

  Допомагати легко, йдемо спільними зусиллями до перемоги. Все буде Україна! 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!