Банківські картки для оперативних виплат пайових. Як група компаній AST нарощує темпи виплат

 • 5-7-10 – стільки днів знадобилося, щоб розрахуватися за оренду землі з тими пайовикам Франківщини, які надали нам реквізити своїх банківських карток.

  Вони не стоять у довгих чергах за своїми грішми і не хвилюються за готівку залишену вдома.

  Розповідаємо, як компанії Акріс Захід та Акрітера Агро, які входять до групи компаній AST, впроваджують практику оперативних виплат для своїх пайовиків.

  За останні три роки роботи у Франківському регіоні кількість пайовиків компаній Акріс Захід та Акрітера Агро, які отримують орендну плату за паї на банківські картки, зросла втричі. І цей показник продовжує зростати, кажуть в компаніях. Адже перехід на виплату орендної плати на банківські картки має значні переваги для пайовиків.

  По-перше – це дозволяє здійснювати виплати в найкоротші терміни, на відміну від тривалого процесу накопичення великої суми готівки та її доставки в громади. По-друге, з’являється можливість оперативної виплати коштів у разі нагальної потреби конкретного пайовика, без очікування на накопичення та доставки грошей для всього села.

  Станом на початок листопада 55% пайовиків отримали орендну плату за 2023 рік, і цей процес ми завершимо до кінця грудня цього руку, видаючи і готівку, і натуроплату. В той же час всі пайовики, які погодились отримувати орендну плату на банківські картки, вже отримали свої гроші та можуть розпоряджатися ними.

  «Отримала кошти на банківську картку – і в будь-якій ситуації можу підтримати близьких, чи привітати онучку, яка сьогодні живе далеко від мене», – каже одна із власниць паїв Іванна Ф., яка нещодавно оформила безготівкову виплату.

  В компаніях розуміють і підтримують прагнення перейти на безготівкову форму виплат. Вже сьогодні, під час отримання готівки, орендодавці можуть заповнити просту анкету про перехід на банківський рахунок в наступному році.

  «Головна причина різниці строків виплати готівкою та на картки є те, що ми співпрацюємо з більш ніж 100 селами, та видаємо орендну плату почергово в цих селах, тоді як на картки можемо сплачувати миттєво всім разом.

 • Територіальні адміністратори Акріс Захід та Акрітера Агро надають пайовикам всю необхідну допомогу в заповнені заяви. Роз’яснюють, як їм отримати потрібну банківську виписку, на яку картку краще оформити таку виплату. Важливо розуміти, що головне при оформленні такої форми виплати для пайовика – це надати адміністратору банківські реквізити картки», – каже голова земельного департаменту Олег Сомюк.

  Щотижня десятки пайовиків регіону оформлюють оплату орендної плати на банківський рахунок.

  Для групи компаній AST оперативні карткові виплати – це не лише зручність, а й демонстрація надійності та відповідальне ставлення до пайовиків. Адже оплата готівковою формою може затримуватися через незалежних від адміністраторів обставин: починаючи з погодних умов, завершуючи обстрілами країною-терористкою, проблем із енергетикою тощо. Тому представники компаній невтомно пояснюють переваги оперативного отримання грошей за допомогою банківських карток.

  Звісно, повага до вибору пайовиків – це пріоритет AST і якщо наші партнери з якихось причин не бажають зараз оформлювати банківську картку для оперативних виплат за паї, ми готові надавати усю необхідну консультативну підтримку та чекати, доки вони самі вирішать зручний для них спосіб розрахунків.

  ДОВІДКОВО:

  АST – найбільший виробник сої в Україні та Європейському союзі. Один із найбільших аграрних холдингів України з виробництва та продажу сільськогосподарських культур сої та кукурудзи. На аграрному ринку з 1996 року.

  Читайте також: Як замовити антибіотики в Аптеці Доброго Дня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!