Барні та Фоксі знову разом: історія собак, які не хотіли жити нарізно (фото)

 • Барні та Фоксі знову разом. Ще декілька днів тому собак розділяли десятки кілометрів. Через це вони не їли та постійно вили.

  Тварини декілька років жили разом біля Бурштинської ТЕС, а згодом потрапили до притулку в Івано-Франківськ, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне“.

  Дмитро Ейдер вирішив взяти собаку з притулку після того, як його будинок пограбували. Чоловік розповідає, разом з дружиною та дітьми обирали тварину за фотографіями у соцмережах. Сім’я обрала велику білу собаку з івано-франківського притулку “Дім Сірка”.

  “Знайшли цього красеня. Він мені одразу сподобався. Зателефонували Наталії Когут (керівниці “Дому Сірка” – ред.) і я сказав, що готовий взяти його. Діти одразу вичистили вольєр, підготували. І вона нам його на наступний день привезла. Він у нас був декілька днів. Я побачив, що собака до мене нормально прив’язався, бігав, зустрічав. Однак перестав їсти та постійно вив”, – розповів Дмитро Ейдер.

  Чоловік каже, що оглянув його. Але тварина була здоровою. Причина виявилася іншою. У притулку залишилася його подруга, з якою його привезли до притулку. І Барні засумував. Керівниця “Дому Сірка” Наталія Когут розповіла, що інша собака поводила себе у притулку так само як і Барні.

  “Я одразу тоді пропонувала: “Заберіть двох собак”. Він сказав: “Добре, ми подумаємо. Що робити, любов є любов”. І через 3-4 дні він дав відповідь: “Давайте, ще привезіть вівчарку, тому що він дійсно сумує. Він далі відмовляється від їжі. Барні бігає, активний, але просто ночами виє”. Ну і ми привезли вівчарку. Він хвостиком виляв, він дуже був задоволений, що вона з’явилася в його житті”, – розповіла Наталія Когут.

  Барні та Фоксі – такі імена новий господар дав тваринам. Дмитро Ейдер розповідає, що зараз обидві собаки – здорові, активні та дуже радіють, що знову живуть разом.

  “Він одразу її впізнав, почав навколо неї бігати, нюхати. І з моменту, як вона з’явилася, він – власник території, він тут бігає, уже на всіх гавкає. А до цього мовчав повністю, нічого не робив. Барні одразу впустив її на крісло, бо раніше він на ньому лежав. Вона тепер тільки тут лежить, а він постійно на підніжжі. Такий джентльмен”, – каже Дмитро Ейдер.

  За словами Наталії Когут, зараз у франківському притулку живуть 330 тварин. Однак є ще й такі, які перебувають на перетримці у зоомагазинах. Саме їх, каже Наталія Когут, потрібно якнайшвидше прилаштувати до нових господарів.

  “Під притулок в поле підкинули чотирьох цуценят в ящику. Ми їх забрали одразу на перетримку в магазин, тому що в притулку умов для таких маленьких тварин у нас немає. В нас тільки – вольєри та клітка. Трьох ми віддали. Клаповушка остання залишилася. Чекає на маму і тата. Вона дуже дрібненька, маленька”, – розповідає Наталія Когут.

  Обрати собі собаку чи кішку, окрім притулку, можна і в зоомагазині у селі Вовчинець, на вулиці Потічній, 1 Д.

  До теми: в Україні набув чинності закон про захист тварин

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!