Баскетбол. “Говерла” здобула першу перемогу в Суперлізі

• «Кремінь» не виправдав статус фаворита протистояння з «Говерлою», а іванофранківці здобули першу в сезоні перемогу, ще й на виїзді та над одним із лідерів турнірної таблиці – з рахунком 79:68.
    У першій половині господарі за винятком невеликого відрізку демонстрували невиразну гру в атаці, поступаючись іванофранківцям, «погоду» у складі яких робило тріо легіонерів, у боротьбі на щитах і припускаючись численних помилок. Лідируючи +5 за підсумками стартової чверті, впродовж наступних десяти хвилин «Говерла» збільшила власну перевагу більш ніж утричі. Цьому сприяло й те, що «Кремінь» дозволяв суперникові робити занадто багато відкритих кидків, за що неодноразово був покараний. У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 29-41 на користь команди Павла Піскарьова.
    Після паузи у грі кременчуцька команда кинулася надолужувати згаяне, однак на заваді їй знову стали Вільямс, Джеймс і Люльдюрай, котрі, схоже, зуміли непогано зігратися між собою та з українськими партнерами. Заключну чверть суперники розпочинали за рахунку 49-59, і як не намагалися підопічні Ігоря Чигринова підібратися до своїх опонентів, “говерляни” тримали удар. Впродовж завершальної хвилини своє вагоме слово сказав до цього не надто помітний Ярослав Кадигроб, чиї холоднокровні кидки остаточно позбавили господарів шансів на успіх.
    Джейон Джеймс приніс «Говерлі» 15 очок і зібрав 9 відскоків. 16 очок на рахунку Данте Вільямса. 15 очок здобув Ярослав Кадигроб. 10 очок і 5 підбирань в активі Сергія Юрченка. Віктор Люльдюрай став автором 12 очок і 5 зібраних відскоків.