Бельгійські вікна Reynaers в елітних комплексах

 • Той, хто хоч раз стикався з питанням придбання житла, знає, який це нелегкий вибір, коли з безлічі варіантів потрібно обирати один. Доводиться бути прискіпливим і вимогливим до кожної деталі, адже від цього рішення залежить майбутнє людини та її сім‘ї. Тому забудовник повинен до дрібниць продумати кожен крок будівництва: від високоякісних будматеріалів до унікальної архітектури будівлі. Що ж найперше створює враження про будинок для покупця? Його зовнішній вигляд. Панорамні вікна у поєднанні з правильно підібраним фасадом формують підсвідоме естетичне тяжіння і є першим важелем у виборі клієнта.

  Будівництво елітного житла передбачає дотримання найвищих стандартів на кожному етапі, а вибір віконних систем є півшляхом до успішного завершення проекту.

  Комерційний директор будівельної компанії «Благо» Роман Коржак розповів, які віконні системи вони обирають для елітних комплексів, як-от «Парус», «Manhattan»: «Reynaers Aluminium – це провідна європейська компанія, що займається розробкою сучасних рішень із алюмінію для вікон, дверей, фасадів, сонцезахисних систем тощо. Сьогодні Reynaers є експортером у понад 70 країн світу. Основними принципами компанії є інноваційність, бездоганність та надійність, що цілком нас влаштовує, – сказав Роман Михайлович і підкреслив: – Для елітних комплексів ми обрали віконні системи MASTERLINE 8-HI».
  Основними характеристиками цієї конструкції є:

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

  MasterLine 8-HI має три рівні ізоляції, пропонуючи рішення для будинків з високою ізоляцією, будинків з низьким споживанням енергії і навіть енергопасивних будинків.

  Унікальна концепція систем MasterLine 8-HI дозволяє комбінувати широкий спектр типів відкривання, варіантів дизайну і різні рівні теплоізоляції, забезпечуючи максимальну універсальність для архітекторів, інвесторів і власників будинків.

  ГЕРМЕТИЧНІСТЬ

  MasterLine 8-HI дозволяє забезпечити герметичність 900 Pa, знижену втрату повітря при тиску повітря 600 Pa та чудові властивості для герметизації.

  ВИСОКА СТІЙКІСТЬ

  MasterLine 8-HI ідеально підходить для створення великих вентиляційних отворів, використовуючи вузькі, але міцні профілі. В результаті система вікон дозволяє забезпечити велику кількість денного світла, тим самим задовольняючи потреби архітекторів.

  ДИЗАЙН

  Чотири варіанти дизайну: функціональні, ренесансні, декоративні та приховані вентилі, кожен з яких має власний вигляд і відчуття, зробили MasterLine 8-НІ придатним для будь-якого архітектурного стилю.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!