Без дозволів та масок: у Франківську оштрафували “нелегальних” продавців кульок

 • За останній місяць у центрі Франківська з’являється все більше осіб, які порушують цей пункт. Торгують вони, як правило, повітряними кульками “з рук” без будь-яких дозвільних документів.

  Працівники Муніципальної інспекції за цей місяць склали понад 60 протоколів на цих порушників.

  27 грудня працівники Муніципальної інспекції також підійшли до двох осіб, які здійснювали торгівлю, з метою скласти протоколи про адміністративні правопорушення, але цього разу порушниці вирішили “не здаватися без бою”.

  “Жінки зареєстрували дзвінок на лінію “102” і почали робити наклеп на працівників Муніципальної інспекції. На щастя, подія відбулася на Вічевому майдані, де було багато свідків події. Деяких перехожих зацікавила ситуація і вони вирішили поцікавитися, що ж відбувається, після чого горе-підприємці почали вживати до них ненормативну лексику і проганяти. Така поведінка образила людей, і свідки спільно з нелегальними продавцями і інспекторами залишилися дочекатися приїзду поліції”, – пишуть муніципали.

  По приїзду працівники поліції вислухали всі сторони конфлікту, ознайомилися з відео і фотофіксацією порушення, після чого притягнули жінок до відповідальності за ст 183 КУпАП “Хибний виклик працівників поліції” і ст. 44-3 ч 2 КУпАП “Порушення карантинних норм”, оскільки продавчині реалізовували товар без масок.

 • А працівники Муніципальної інспекції склали протокол за ст 152 КУпАП “Порушення правил благоустрою”.

  До теми: У центрі Франківська почали знімати незаконні вивіски (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!