Без компенсації: у Долині перевізник відмовляється возити пенсіонерів та дітей з багатодітних сімей

 • Перевізники відмовляються возити пенсіонерів безплатно у напрямку між Болеховом та Долиною. Це викликало обурення у людей, вони не розуміють, з чим пов’язане таке рішення, адже постанову Кабміну, яка гарантує їм безкоштовний проїзд, не відмінено.

  Перевізник Ігор Чекаловський, який здійснює ці перевезення, пояснює: цією діяльність займається з 2000-ного року. За цих 17 років жодної компенсації за пільгові перевезення ні від Болехівської, ні від Долинської міських рад чоловік не отримував.

  «Що не робив: просив чиновників, оббивав пороги міських рад – ніхто на мене не звертає уваги. Кажуть, ще сьогодні, завтра, на наступний рік – і так уже 17 років», – коментує ситуацію підприємець.

  Наразі кількість пільговиків збільшилася, у день доводиться провозити понад 200 осфб безоплатно. Дехто з пенсіонерів їздить туди-назад по кілька разів. Це ж стосується і дітей з багатодітних сімей.

  «Мають бути встановлені обмеження на кількість поїздок. Якщо дитина їде до школи, то це вранці, і в обідню пору повертається. Іноді і ввечері після 20 години діти кудись їдуть, як я про це говорю, то дзвонить мамі і каже, що його виганяють. Часто і батьки в таких дітей небідні – живуть розкішно, мають по чотири-п’ять машин, возять ліс. Невже їм потрібні пільги? А я вожу дітей безоплатно і ще й несу за них відповідальність», – каже перевізник.

  Підприємець зауважує, що автобуси в нього повні, але половина – це пенсіонери і діти. А хто це все  буде відшкодовувати, запитує пан Чекаловський. Тож поки компенсації немає, відмовляється возити безоплатно пенсіонерів та дітей з багатодітних сімей. Усі решту пільгові категорії їздять безкоштовно й надалі.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!