Без новинної стрічки і з вдосконаленим Messenger: як зміниться Facebook після оновлення

 • Через декілька тижнів звичний Facebook кардинально зміниться. Оновлення торкнуться дизайну, новинної стрічки, спільнот і Messenger.

  Про це повідомляють “Факти”.

  30 квітня 2019 року засновник Facebook Марк Цукерберг на конференції розробників F8 оголосив про істотні зміни у соцмережі. Нововведення торкнуться сайту і мобільних додатків.

  Дизайн

  У Facebook зміниться оформлення, акцент з синього зміститься на білий. Також зміниться логотип соцмережі, буква F тепер буде розміщена у синьому колі (раніше вона була у квадраті).

  Також зміниться і звичне розташування вкладок: Події і Товариства стануть у більш помітні місця стрічки.

  Спільноти

  Головний акцент Facebook буде переведений на співтовариства. У додатку відповідна вкладка буде розміщена у центрі. У соцмережі з’являться нові функції і інструменти, які дозволять швидко і ефективно знаходити необхідні групи. Також вони допоможуть заводити знайомства з людьми зі схожими інтересами.

  Стрічка спільнот складатиметься з постів груп кожного користувача, а також з рекомендацій схожих груп. Писати повідомлення у групі можна буде прямо зі сторінки користувача.

  Події

  У відповідній вкладці з’явиться карта, на яку будуть поміщені цікаві події поруч. Покращений інтерфейс допоможе бачити події друзів, а також публічні заходи (наприклад, концерти).

  Головна мета оновлення – надання можливості користувачеві знайти собі заняття поблизу.

  Стрічка новин

  Новинна стрічка перетворитися з центральної функції на допоміжну. Таким чином, соціальна мережа більше не робить ставку на максимально широке поширення інформації, обираючи приватне спілкування між користувачами.

 • За місяць до проведення конференції свій пост залишив один з головних розробників новинної стрічки Кріс Кокс. Як пише The Verge, це означає одне – епоха News Feed завершилася.

  Нові функції

  Серед нових функцій Meet New Friends. Вона дозволить користувачам знаходити людей, з якими їх щось об’єднує – місце роботи і навчання або, наприклад, спільні інтереси і участь у схожих групах.

  У внутрішньому сервісі знайомств Facebook з’явиться функція Secret Crush (таємна закоханість). Ця функції дасть можливість позначати у списку друзів тих, до кого користувач відчуває романтичну симпатію. При цьому, якщо хтось із зазначених додасть користувача у свій секретний список, обидва отримають повідомлення про збіг.

  Messenger

  Нове дихання отримає і Messenger. У новому Facebook він буде призначатися для спілкування з близькими друзями – у ньому з’явиться можливість додавати статуси і ділитися фотографіями з обраним колом друзів.

  Також буде оновлено мобільний додаток Messenger. Він буде займати значно менше місця, також з’являться десктоп-додатки для PC і MacOS.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!