Без паркінгу: у Франківську депутати проголосували за ДПТ скандальної ділянки біля озера

 • Сьогодні, 25 квітня, в Івано-Франківську відбувається чергове засідання сесії міської ради. На порядку денному у депутатів понад 50 питань. Під час сесії розглянули питання про скандальну забудову біля міського озера.

  Нагадаємо, раніше міський голова Івано-Франківська та депутати міської ради влаштували кілька заходів, аби не дати продовжити забудову. Зокрема, як повідомляв “Галицький кореспондент”, депутати влаштували прийом громадян на місці забудови, освятили хрест, на місці якого обіцяли збудувати храм та встановили новорічну ялинку.

  Нещодавно міський голова Руслан Марцінків зустрівся із франківцями, які живуть біля озера. Він сказав людям, що готовий обміняти цю територію у Бородайка. Мовляв, він навіть має декілька варіантів під зміну.

  До слова, на сьогоднішню сесію міської ради прийшли жителі міста та студенти. Вони заявили, що хочуть бачити біля озера парк імені Романа Гурика. Марцінків підтримав їх. Вже згодом депутати розглянули питання «Про затвердження плану детальної території в районі міського озера».

  Як можна побачити з проекту рішення, міська влада на скандальній ділянці планувала облаштувати зелену зону, зробити паркінг, культову будівлю, скейт-парк. Також там хотіла облаштувати волейбольне поле, дитячий майданчик та тенісні столи.

  «У нас рішенням сесії міськради був наданий дозвіл на розробку ДПТ», – сказав на початку обговорення директор управління містобудування Орест Кошик. Проте міський голова зазначив, що була пропозиція забрати із ДПТ багаторівневий паркінг, а все інше затвердити.

 • «Ставимо на голосування без паркінгу. Хто за – голосуйте», – сказав Марцінків.

  26 депутатів міськради проголосували «за».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!