Безконтактна оплата: франківці зможуть по-новому заплатити за проїзд

 • В Івано-Франківську презентували новий спосіб оплати проїзду в комунальному транспорті за допомогою телефону.

  Компанія MasterCard, всеукраїнська платіжна система EasyPay та компанія JetBeer разом із міською радою запустили рішення, завдяки якому пасажири зможуть розрахуватися онлайн за проїзд. Це буде можливим через додаток EasyWallet UA з інтегрованою платформою цифрових гаманців.

  Спеціальні bluetooth-зчитувачі, якими зараз оснащенні франківські комунальні маршрутки, розпізнаватимуть пасажирів із смартфонами та встановленим додатком, як тільки вони заходитимуть у маршрутку. Після цього додаток надсилатиме сповіщення з пропозицією оплатити проїзд.

  Щоб придбати квиток, пасажиру достатньо лише обрати тариф та підтвердити оплату в додатку EasyWallet UA.

  Наразі цей спосіб оплати вже діє у всіх комунальних автобусах. Т.в.о керівника КП “Електроавтотранс” Андрій Тютюнник пояснює, що у тролейбусах безготівкову оплату запровадили раніше. Тому вирішили зрівняти можливості оплати в тролейбусах та автобусах.

  Квиток буде дійсним 30 хвилин і він одноразовий. Також СЕО EasyPay UA, Олексій Авраменко пояснює, що їхня місія – зробити проїзд в транспорті взагалі безкоштовним.

 • Наш додаток працює із великими компаніями. І вони хочуть, аби у них завжди були клієнти. Зараз перші 5 поїздок безкоштовно дарує наша компанія, але далі ми будемо робити так, щоб за ваші поїздки платив великий бізнес“, – сказав Авраменко.

  Читайте також: Квиток по СМС: франківцям розповіли про інновацію для комунального транспорту

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!