Бійці АТО з Прикарпаття пройдуть реабілітацію при Гошівському монастирі

  • До реабілітаційного центру, що функціонує при Гошівському монастирі, поїхали 10 військовослужбовців із Тисменицького району. Тиждень вони спільно ще з десятьма своїми побратимами з Прикарпаття проходитимуть там духовно-психологічне розвантаження.

    У реколекційному домі сестер Пресвятої Родини греко-католицького монастиря чину святого Василія Великого у Гошеві  бійців приймають вже не вперше, аби допомогти їм оговтатися після складних події та відновити дух.

    Час, проведений в Гошівському монастирі включає, як фізичне, так і духовне відновлення. З чоловіками працюватимуть медики, зокрема масажисти та психологи, тренери з фізкультури, духовні особи. День розпочинатиметься зі Служби Божої й завершуватиметься Молитвою за Україну. Протягом дня програма буде насиченою та різноплановою, а це: спортивні турніри, перегляд фільмів, концерт, поїздки, зустрічі, групові заняття та індивідуальне спілкування.

    Кошти на доїзд учасників АТО до духовного закладу виділили із районного бюджету, зокрема з розділу комплексної програми підтримки діяльності громадських організацій району на 2016-2010 роки, що стосується діяльності РО «Спілка учасників АТО Тисменицького району», тож реабілітація, проживання та харчування для бійців будуть повністю безкоштовні.

    Нагадаємо, У Верховині пройшов форум учасників АТО “Ліга ветеранів”

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!