Бійці з Франківська Назарій Кішак, Роман Мигаль та бійчиня Оксана Рубаняк отримали відзнаки від секретаря РНБО

 • Нагрудний знак також отримав військовий з Києва Євген Владимиренко, який служить разом із франківцями.

  Військовослужбовці з Івано-Франківська Назарій Кішак, Роман Мигаль та бійчиня Оксана Рубаняк отримали відзнаки “Захиснику України” від Ради нацбезпеки й оборони України. Про це у коментарі “Суспільному” розповів військовий Роман Мигаль.

  Указ про відзначення секретар РНБО Олексій Данілов підписав 10 січня 2024 року. Церемонія нагородження відбулася в Києві. Відзнаки бійцям вручив керівник Апарату Ради нацбезпеки й оборони України.

  Назарій Кішак та Євген Владимиренко
   

  Що відомо про Назарія Кішака

  Назарій Кішак на позивний “Шериф” — учасник АТО/ООС, військовослужбовець Збройних сил України. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну сформував відокремлений кулеметний взвод 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Разом з Назарієм Кішаком боронили країну 35 побратимів з Івано-Франківська.

  Назарій Кішак
   

  Що відомо про Романа Мигаля

  Роман Мигаль на позивний “Райф” — військовослужбовець Збройних сил України. До повномасштабного вторгнення РФ чоловік працював 16 років у банківській сфері, згодом — першим заступником голови Тлумацької райдержадміністрації. 25 лютого 2022 року Мигаль вступив у добровольче формування територіальної громади. У вересні того ж року чоловік мобілізувався у відокремлений кулеметний взвод 72 ОМБр.

  Роман Мигаль
   

  Що відомо про Оксану Рубаняк

  Оксана Рубаняк на позивний “Ксена” — командирка одного з підрозділів Збройних сил України. Військовослужбовиця — родом з Верховини, проживає в Івано-Франківську. На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Оксані було 19 років. Тоді дівчина записалася в одне з добровольчих формувань Івано-Франківська й допомагала патрулювати місто, аби підтримувати громадський порядок. Від травня 2022 року бійчиня служила кулеметницею у 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Вона була єдиною жінкою у своєму взводі.

  Оксана Рубаняк на псевдо Ксена
   

  Нагадаємо, у березні 2023 року Оксана Рубаняк отримала поранення під час артилерійського обстрілу у Вугледарі Донецької області. Військовослужбовиця проходила реабілітацію в Івано-Франківську. Там їй вручили відзнаку “За честь і звитягу”. На початку серпня 2023 року Ксена після реабілітації повернулася на фронт.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!