Нагрудний знак також отримав військовий з Києва Євген Владимиренко, який служить разом із франківцями.
Військовослужбовці з Івано-Франківська Назарій Кішак, Роман Мигаль та бійчиня Оксана Рубаняк отримали відзнаки “Захиснику України” від Ради нацбезпеки й оборони України. Про це у коментарі “Суспільному” розповів військовий Роман Мигаль.
Указ про відзначення секретар РНБО Олексій Данілов підписав 10 січня 2024 року. Церемонія нагородження відбулася в Києві. Відзнаки бійцям вручив керівник Апарату Ради нацбезпеки й оборони України.
![Назарій Кішак та Євген Владимиренко Назарій Кішак та Євген Владимиренко](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/919690cb7fe08bf8.jpg)
Що відомо про Назарія Кішака
Назарій Кішак на позивний “Шериф” — учасник АТО/ООС, військовослужбовець Збройних сил України. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну сформував відокремлений кулеметний взвод 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Разом з Назарієм Кішаком боронили країну 35 побратимів з Івано-Франківська.
![Назарій Кішак Назарій Кішак](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/c7109702dcf26d55.jpg)
Що відомо про Романа Мигаля
Роман Мигаль на позивний “Райф” — військовослужбовець Збройних сил України. До повномасштабного вторгнення РФ чоловік працював 16 років у банківській сфері, згодом — першим заступником голови Тлумацької райдержадміністрації. 25 лютого 2022 року Мигаль вступив у добровольче формування територіальної громади. У вересні того ж року чоловік мобілізувався у відокремлений кулеметний взвод 72 ОМБр.
![Роман Мигаль Роман Мигаль](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/094885ed9379ca44.jpg)
Що відомо про Оксану Рубаняк
Оксана Рубаняк на позивний “Ксена” — командирка одного з підрозділів Збройних сил України. Військовослужбовиця — родом з Верховини, проживає в Івано-Франківську. На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Оксані було 19 років. Тоді дівчина записалася в одне з добровольчих формувань Івано-Франківська й допомагала патрулювати місто, аби підтримувати громадський порядок. Від травня 2022 року бійчиня служила кулеметницею у 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Вона була єдиною жінкою у своєму взводі.
![Оксана Рубаняк на псевдо Ксена Оксана Рубаняк на псевдо Ксена](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x0.1/c8fad12e71a24eea.jpg)
Нагадаємо, у березні 2023 року Оксана Рубаняк отримала поранення під час артилерійського обстрілу у Вугледарі Донецької області. Військовослужбовиця проходила реабілітацію в Івано-Франківську. Там їй вручили відзнаку “За честь і звитягу”. На початку серпня 2023 року Ксена після реабілітації повернулася на фронт.