Бійця з Франківщини президент посмертно нагородив орденом “За мужність”

 • Президент України нагородив посмертно орденом “За мужність” ІІІ ступеня військовослужбовця з Івано-Франківщини Олександра Авдєєва на позивний “Кот”.

  Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Територіальної оборони Збройних сил України.

  Чоловік обороняв Харків у складі 226 батальйону 127 окремої бригади сил територіальної оборони ЗСУ.

  “Він не мав страху, тільки лють до ворогів. Добре розбирався у будівництві фортифікаційних споруд, його часто призначали старшим при виборі позицій, будівництві та укріпленні взводних опорних пунктів. Олександр був рядовим бійцем, мав великий бойовий досвід і допомагав командирам у підготовці солдатів до несення служби та бойового чергування”, – йдеться у дописі.

 • 13 квітня разом з своїм підрозділом виконував бойові завдання у Харкові. Під час облаштування ВОПу «Гертруда» росіяни почали обстрілювати українські позиції з артилерії. Авдєєв чітко віддавав команди, щоб уникнути бойових втрат серед особового складу, де він був старшим.
   
  Проконтролювавши, що всі бійці сховалися в укритті, сам залишився на позиції, аби упевнитися, що всі воїни в безпеці. Але під час розриву чергового снаряда був поранений. На жаль, поранення виявилось несумісним з життям.
   
  “Хоробрий, ввічливий, виконавчий, дисциплінований, завжди допомагав товаришам по службі, патріот”, – згадують побратими.

  Олександр Авдєєв жив у селі Ганнусівка Єзупільської територіальної громади, що на Івано-Франківщині. Отримав спеціальність “Політологія” в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Олександру Авдєєву було 38 років.

  Читайте також: Днями на Харківському напрямку під час виконання бойового завдання загинув Назар Гладкий, родом із села Заланів Рогатинської громади. Четвертого липня він міг би святкувати свій 22-й день народження.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!