Білецький про події в Оленівці: “Оголошую полювання на кожного причетного до масового убивства”

 • Лідер “Азову” Андрій Білецький відреагував на події, які сталися в окупованій Оленівці на Донеччині, підтвердивши те, що там перебували полонені з «Азовсталі».

  “Цієї ночі росіяни вбили частину полонених “азовців”, – написав він у телеграмі. – Російське командування обставило масове убивство полонених як дії української армії. Бійці полку були переведені в окрему будівлю”.

  Також він написав, що була проведена пропагандистська робота – знятий людоїдський фільм про «Азовсталь».

  Тож полк “Азов” збирає інформацію про жертв і конкретних виконавців цього воєнного злочину.

  “Вже очевидно, що це був заздалегідь спланований акт країни, для якої невідоме поняття офіцерської честі, а тим більше – дотримання Женевських конвенцій, правил, законів та звичаїв війни”, – акцентує Білецький.

  Каже: Росія не змогла перемогти «Азов» у чесному бою, тому намагається знищити віроломством.

 • “Я, від імені Азовських підрозділів, оголошую полювання на кожного причетного до масового убивства. Понесе відповідальність кожен рядовий виконавець і кожен організатор незалежно від посади та місця перебування. Де б ви не ховалися, ви будете знайдені й екстерміновані”, – підсумовує лідер полку “Азов”.

  Як писав “Галицький кореспондент”, збройні сили російської федерації здійснили прицільний навмисний артилерійський обстріл виправної установи в населеному пункті Оленівка. Таким чином, переслідували свої злочинні цілі – звинуватити Україну у скоєнні “воєнних злочинів”, а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які здійснили там.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!