Більше 24 українців утримують в аеропорту “Шарля де Голля” в Парижі

 • Дорогою із України до США раптово стали заручниками у паризькому аеропорті “Шарля де Голля” 24 українських пасажири. Вони мали робити пересадку і далі летіти до Майамі. Вже сіли в літак, та всіх їх зняли з рейсу.

  аеропорт затримка рейс

  ФОТО ілюстративне

  Пояснивши це тим, що Америка не підтвердила їм візи. Хоча всі люди отримували їх у посольстві США у Києві. У багатьох нема Шенгену, тож з дітьми вони ночували на підлозі однієї з кімнат летовища. І сьогодні їх мають депортувати до України, повідомляє Канал 24.

  “Коли вони вранці віддзвонили сказали, що до них прийшов консул України у Франції і сказав, що у Франції знаходяться всі консульства всіх країн і вони мають право анулювати будь-яку візу. Ми не розуміємо, як таке може статися. Візи майже у всіх на 10 років. Тур дуже дорогий і грошей їм зрозуміло ніхто не поверне”, — розповіла колега туристки Світлана Гарбар.

  24 Канал зв’язався з українцями, які застрягли в аеропорту Франції і вони розповіли про все, що з ними трапилось.

  “Поки ми не додзвонились у консульство, нам ніхто нічого не пропонував, тільки після цього нам принесли воду і чай. З нами ніхто не хотів говорити, спілкуватись. Ми перебуваємо вже добу в аеропорту, ніхто нічого не пояснює, не розповідає. Я спілкувалась з поліцією і ніхто нічого не пояснює. Нам дали по п’ять євро на чай. Тут всі змерзли, серед пасажирів є люди похилого віку, діти. Ситуація для всіх не зрозуміла і ми чекаємо на наступний виліт о 19:30. Щось сталось у посольстві, бо в нас у всіх є візи і вони дійсні. Тур бронювався ще з листопада, все оплачено. Ставлення в них до України огидне, ми добу сидимо в аеропорту, ніхто не може вийти, не надаються жодні зручності, ні готель. Всі змерзли і почали хворіти”, — розповіла пасажир рейсу Анастасія Рибакова.

  До Києва українців відправлять о 19:30.

  “За їх словами це найшвидший рейс, який в них є. Хоча в цьому аеропорту літаки літають кожну годину, ми просили пересадити нас на рейс МАУ, вони відмовили. Ми хотіли за свої гроші купувати квитки, але вони не віддають нам багаж і кажуть, що він полетить тільки тим рейсом, на який вони нам дали квиток”, — каже інша пасажирка.

  Нагадаємо, що На Прикарпатті СБУ на хабарі зловила посадовця Верховинської сільської ради.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!