Більше 700 осіб з Прикарпаття пішли на контрактну службу

 • Сьогодні, 31 серпня, відбувся брифінг з питань виконання військовими комісаріатами Івано-Франківської області основних завдань у другому півріччі 2016 року.

  На початку брифінгу двох добровольців АТО  нагородили медалями.

  «Сьогодні немає потреби в сьомій хвилі мобілізації», – запевнив ТВО військового комісара Івано-Франківської області військового комісаріату, полковник Юрій Верановський.

  З початку 2016 року  на військову службу за контрактом у ЗСУ вже прийнято більше 46 тис. осіб та більше 6 тис. офіцерів. До кінця цього року планується прийняти ще 20 тис. контрактників.

  З Прикарпаття 700 осіб виявили своє рішення вступити на контрактну службу.

  «У другому півріччі поточного року військовими комісаріатами області відібрано на військову службу за контрактом близько 200 осіб, з них 160 вже уклали контракти», – зазначив головний комісар області.

  Контракти для рядового складу укладають терміном до 3 років, для сержантського складу – від 3 до 6 років.

  Стосовно пільг, то контрактники можуть розраховувати на отримання житла за рахунок держави.

  «Чотири офіцери, які вже повернулася з АТО виявили  бажання піти на контрактну службу», – запевнив Верановський.

  Якщо військовослужбовці, які були призвані на військову службу в особливий період, у разі їх прийняття на контракт, виплачується одноразова грошова допомога. Так рядові отримають 11 024 грн (вісім мінімальних зарплат), сержанти та старшини – 12 402 грн, а офіцери – 13 780 грн.

  Стосовно заробітної платні, то контрактник отримує від 7 тис. грн. і більше. Командир взводу отримує – 9,5 тис. грн; командир роти – від 11 тис. грн.; командир батальйону – від 13 тис. грн.; командир – бригади – від 16 тис. грн.

  Відправлення кандидатів відбувалась суто через навчальні центри. Особи, які вже добровольцями відбували службу в АТО і мали бажання вернутися у свої частини, могли минати навчальні центри і повертатись до свого попереднього місця служби, але вже на контрактній формі.

  Навчальній центри кожних два тижні приймають людей, з числа призовників, або осіб, які не проходили військову службу, віком від 18 до 27 років.

  Нагадаємо, армію цьогоріч поповнили 43 тисячі контрактників – Міноборони.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!