Більшість безробітних прикарпатців живуть у селах

 • Для ринку праці Івано-Франківщини характерне переважання становить сільське населення. Значна частка у загальній чисельності безробітних приходиться на селян, в тому числі жителів гірських територій. Протягом січня-жовтня 2017 року чисельність безробітних, які проживають у сільській місцевості, склала 57,4% від загальної чисельності зареєстрованих безробітних.

  Протягом 10 місяців послугами обласної служби зайнятості скористались більше 29 тис. громадян, які проживають у сільській місцевості, з них 18,2 тис. були працевлаштовані, у тому числі 354 особи – шляхом компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску.

  Професійне навчання проходили 3,6 тис. осіб, ще 7,6 тис. осіб брали у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

  Читайте також: На Прикарпатті зібрали рекордний врожай соняшника

  З метою сприяння безробітним у започаткуванні власної справи, у тому числі громадянам, які проживають у сільській місцевості, протягом січня-жовтня  2017 року фахівцями служби зайнятості області проведено 233 заходи з орієнтації безробітних на підприємницьку діяльність, в яких взяли участь 2,3 тис. осіб, в т.ч. 23 дні відкритих дверей центри зайнятості зробили для сприяння організації та здійснення підприємницької діяльності за участю представників територіальних органів ДФС та юстиції.

 • Із січня по жовтень цього року 14 безробітних, які проживають в сільській місцевості, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю і за сприяння служби започаткували власну справу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!