Біля кордону з Україною “засвітилися” сотні російських танків

 • Супутникові знімки зафіксували сотні російських танків на новій військовій базі у Ростовській області у 18 кілометрах від кордону з Україною.

  Про це повідомляє Українська правда з посиланням на видання Defence Blog.

  “Супутникові знімки з Google Earth, отримані в листопаді, засвідчують наявність сотень російських бойових танків на новій військовій базі на околиці міста Кам’янськ-Шахтинський”, – йдеться у тексті.

  Видання зазначає, що знімки показують сотні бойових танків Т-64 і Т-62М, а також близько тисячі військових вантажівок та артилерійських систем.

  На Google maps можна побачити відповідні знімки, марковані 2018 роком.

  Як повідомлялося, командувач Збройними силами України Віктор Муженко 5 грудня в інтерв’ю “Reuters” показав серію супутникових знімків на доказ розміщення російських танків типу “Т-62 М” на відстані 18 км від українського кордону.

  За словами Муженка, за два тижні з середини вересня до 1 жовтня їх кількість збільшилася більш ніж удвічі: з 93 до 250 машин.

 • На думку командувача ЗСУ, це доводить, що Росія нарощувала міць до захоплення трьох військових суден України 25 листопада, і може бути передвісником повномасштабного вторгнення.

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!