BlaBlaCar вводить плату за проїзд в Україні

Райдшерингова компанія BlaBlaCar буде стягувати до 20% від вартості поїздки з пасажира.

Cистема оплати послуг сервісу буде впроваджена в Україні вже через кілька місяців. Це передбачає ідентифікацію користувача через платіжні інструменти.

“Розмір комісії залежатиме від визначеного маршруту та складе до 20%, а загальна середня вартість поїздки для пасажира залишиться нижчою, ніж ціна квитка на автобус або поїзд. Для автовласників сервіс залишається безкоштовним”, – повідомила менеджер з комунікацій та PR BlaBlaCar в Україні Юлія Крупенко.

Вона додала, що такий принцип вже працює практично у всіх західноєвропейських країнах, а монетизація BlaBlaCar в Україні дозволить активніше впроваджувати інновації, пов’язані насамперед із безпекою та ефективністю сервісу.

“У деяких країнах ми впроваджуємо додаткові механізми онлайн-перевірки користувачів через документи, які посвідчують особу, а це робить безпеку ключовою характеристикою райдшерингу”, – пояснила Крупенко.

Як приклад вона навела Туреччину, де недавно почала працювати система ідентифікації користувачів через урядове API, а в Індії – через скан документів, що засвідчують особу, пише Економічна Правда.

Також компанія вже веде в Україні переговори з кількома компаніями щодо затребуваної технології верифікації користувачів через документи.

Нагадаємо, що в червні BlaBlaCar ввів систему онлайн-бронювання місць в автомобілі для більшості жителів України.

no-search

Нагадаємо, Паркування у Калуші залишиться безкоштовним.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!