Близько половини “джерельної” води в Україні насправді розливається з-під крана – експерт

Значна частина фасованої питної води, яка продається в Україні під виглядом джерельної, насправді наливається з-під крана.

Про це кореспонденту УНН повідомив екс-заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас:

“Ми повинні розуміти, що в таких об’ємах, в яких сьогодні виготовляється фасована питна вода, виходячи з того, скільки на полицях магазинів і скільки за кордон експортується, вірити в те, що ця вода є джерельною і поставляється зі свердловин, – це безглуздя. В Україні немає стільки діючих свердловин, які б забезпечили такий об’єм фасованої води”, – сказав медик.

За його словами, на сьогодні значна частина фасованої питної води в Україні, яка продається як джерельна, – це звичайна питна вода з-під крана, пропущена через фільтри. При цьому Святослав Протас уточнив, що сьогодні важко оцінити долю “несправжньої” джерельної води на українському ринку – на його думку, її обсяг близький до половини:

“Платити за цю воду ту ціну, яка сьогодні є на ринку – нелогічно”, – наголосив експерт.

При цьому він додав, що найкращою водою є природна – з колодязів або з джерела (з бюветів у містах) з мінімальним втручанням і обробкою.

Нагадаємо, телеведучий Дмитро Комаров просить допомогти молодій дівчині

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!