Богдана Томенчука нагородили почесною грамотою Верховної Ради України

 • Під час урочистостей з нагоди Дня працівника освіти України, які відбулися 1 жовтня в обласній державній адміністрації, почесною грамотою Верховної Ради України за особливі досягнення перед українським народом нагородили директора Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука.

  Також свої заслужені відзнаки та дипломи одержали й інші освітяни Прикарпаття.

  Нагадаємо, зранку 17 вересня до будинку директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука прийшли п’ятеро чоловіків і розпочали обшук.

  За словами Томенчука, обшук проводили правоохоронці зі столиці. “Вони шукають гроші та підроблені документи”, – повідомив він через вікно. Після цього чоловіки в будинку попросили відійти від вікна і заборонили розмовляти.

  Журналісти написали плакати зі словами підтримки і розгорнули їх під вікнами будинку.

 • Трохи згодом до будинку приїхав адвокат Богдана Томенчука. Проте його не впустили у дім. “Це порушення права на захист і ми викликаємо міліцію”, – каже захисник.

  Як стало відомо “Галицькому кореспонденту” з власних джерел, паралельно з обшуком у будинку директора Івано-Франківського РЦОЯО Богдана Томенчука тривав обшук квартири його сина Богдана.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!