Богородчанська футбольна команда більше не гратиме в обласному чемпіонаті

 • Сьогодні, 5 липня, у Богородчанах відбулася чергова ХVІІІ сесія селищної ради. Обговорили питання про припинення фінансування футбольної команди.

  «Нами було подано протест щодо результатів роботи цілої команди за цілий рік. Організатори змагань переглядали відео, але порушень не побачили», – зауважив селищний голова Ростислав Заремба.

  Нагадаємо, пан Заремба нещодавно заявив про договірні матчі. Відтак він зауважив, що мав зустріч з членами футбольної команди ФК «Богородчани», дійшли спільного рішення, що витрачати кошти з бюджету на продовження участі в змаганні в групі Б у подальшому не варто.

  Водночас була проведена зустріч із місцевими підприємцями. Їм запропонували виділити частину коштів на фінансування команди, у випадку згоди іншу частину готові були виділити з бюджету. Але ніхто не згодився, всі так люблять футбол, але ніхто не хоче давати на нього гроші, каже голова.

  «Ми не зможемо і не будемо брати участь у наступному чемпіонаті», – наголосив голова.

 • Кошти, що залишилися, будуть спрямовані на інші потреби. Це 171 тис.грн., передбачені на функціонування команди у другому півріччі.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!