Болгарка, лобзик та пилка: як на Прикарпатті “гасили” бюлетені (ВІДЕО)

 • На місцевих виборах на Прикарпатті члени ДВК “гасили” бюлетені за допомогою пилки по металу, болгарки та лобзика.

  За словами голови Комітету виборців України в Івано-Франківській області  Максима Лисюка, креатив від членів ДВК на дільницях проявлявся винятково під час погашення виборчих бюлетенів, повідомляє «Суспільне».

  “Виборчий кодекс передбачає, що бюлетені, які не використали виборці, мають бути “погашені” шляхом відрізання правого нижнього кутика. І коли ми знаємо, що на виборчій дільниці – 2 500 виборців, а проголосувати прийшло 700, то залишається 1 800 бюлетенів, які треба “погасити”. І це лише по одному виду виборів”, – розповідає Максим Лисюк.

  На чотири види виборів, каже Максим Лисюк, приблизно 6 000 бюлетенів, які потрібно “погасити”. Ножицями різати тяжко, довго. Деякі члени ДВК придумали різні креативи, щоб вирішити проблему.

  “Поки вони не “погасили” ці виборчі бюлетені, доти вони не могли приступати до інших процедур, передбачених у виборчому кодексі. Зокрема – відкриття виборчих урн і підрахунок бюлетенів. Я думаю, що і сокиру використовували, просто не всі спостерігачі фіксували це на камеру”, – каже голова Комітету виборців України в Івано-Франківській області .

  Нагадаємо, що нардеп від Прикарпаття Андрійович складе повноваження, щоб стати мером.

  Члени ДВК вирішили скористатися сокирою

  А тут обрізають за допомогою болгарки

  А тут члени ДВК вирішили скористатися пилкою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!