Британська розвідка проаналізувала бюджетні проблеми РФ з фінансуванням війни

 • Розвідка Великої Британії вважає, що РФ доведеться зменшити внесок до фонду, який все більше використовується для фінансування її війни в Україні.

  Це через невідповідність між запланованими бюджетними доходами і витратами. Як пише “Європейська правда”, про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії від 5 лютого.

  У відомстві вважають, що навряд чи Росія досягне запланованої мети доходів в бюджеті на 2024 рік. Ймовірно, російському уряду знадобляться інші заходи для фінансування своїх витрат.

  Як зазначається, російський уряд має амбітні плани збільшити витрати на 26% у 2024 році. Ці плани спираються на очікування зростання доходів на 22%. З тим що доходи від нафти і газу зростуть на майже 25%.

  “Видається, що уряду треба буде зменшити внесок до Фонду національного добробуту і збільшити податки всередині країни та збільшити борг, щоб фінансувати заплановані витрати”, – йдеться в огляді.

  Британські аналітики стверджують, що така політика майже напевно негативно позначиться на економіці у середньо- та довгостроковій перспективі у вигляді збереження інфляційного тиску та стримування економічного зростання.

 • Там також звертають увагу на те, що Фонд національного добробуту нібито призначений для забезпечення добробуту російського народу. Але він все більше використовується для фінансування російського вторгнення в Україну. У той час, як вартість його активів впала на 10% у 2023 році.

  До теми: Через війну населення РФ відчуває проблеми в сфері охорони здоров’я, – британська розвідка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!