Буде лікуватися від алкоголізму: маму і хлопчика, яких побили у Бурштині, виписали з лікарні

 • Чотирирічний Юрчик та його мама, яких на саме Різдво побив знайомий чоловік у Бурштині, вже вдома.

  Про це повідомляє благодійна організація “Час добра та милосердя”, яка взяла їх під опіку.

  Загалом стан дитини вдалося стабілізувати, але ще потрібна буде в подальшому консультація офтальмолога і невролога. Також, є необхідність в тому, щоб Юрко почав відвідувати дитячого психолога після пережитого.

  «З мамою хлопчика також потрібно працювати, бо як нам стало відомо, вона має залежність від алкоголю. Ми запропонували Ірині (мамі Юрка), пройти лікування з подальшим кодуванням на що отримали  повну згоду та побачили бажання до змін, а далі час покаже. Юрчик дуже любить свою маму і мама також за синочком, але взнаки до бід давалася залежність, яка обвила жінку, як  магія…..Дай Бог, щоб мамі Юрчика вдалося зупинитися та змінити свій світогляд, адже якщо поряд буде свідома мама, то Юрчику нічого не загрожує!», – зазначають в благодійній організації.

  Також волонтери повідомли, що кривдник мами та дитини відбудеться штрафом.

  «Кваліфікували цей злочин, як нанесення легких тілесних ушкоджень, а це не передбачає затримання. Хоча не тільки в Юрка є побої, а і в мами дитини є сліди від трьох ударів викруткою та купа синців від рук нападника.. Але, на жаль, злочинця відпустили… Далі буде суд та судове рішення. Ми обов’язково ще напишемо Вам подальші новини від родини Юрчика та його мами, а поки що віримо, що в них все буде добре. Дякуємо кожному, хто з нами», – підсумовують волонтери.

  Нагадаємо, що мама з сином прийшла до знайомого напередодні Різдва. Вони розпивали алкогольні напої, а потім чоловік побив їх. Чотирирічного хлопчика він бив головою до підлоги та хотів викинути з вікна.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!