Будівельна компанія БЛАГО провела ребрендинг. Як це вплине на ринок нерухомості Івано-Франківська?

 • У січні 2019 року будівельна компанія «Благо» здійснила ребрендинг. Яскрава індивідуальність та рішучість до змін стали причинами, що підштовхнули компанію до посилення позицій власного бренду, в якому були б присутні основні принципи та цінності компанії, що відображені в її діяльності. Враховуючи багаторічний досвід у сфері будівництва та бачення майбутнього містобудування, компанія не тільки змінила зовнішній вигляд бренду, а й засвідчила вихід на новий рівень розвитку. Blago developer уособлює собою поєднання класичних традицій та цінностей зі сміливими інноваційними технологіями.

  Логотип бренду підкреслює сучасний стиль, з оглядом на авангардні світові тренди та європейські амбіції бренду, а дескриптор бренду особисто заявляє про напрямок компанії. Графічний знак логотипу уособлює собою птаха — символ Галичини, поєднуючи майбутнє з сьогоденням.

  Колористика бренду “Благо” являє собою втілення статусного класичного стилю, що несподівано доповнюється яскравими та сміливими проявами сучасного та модернового контрасту, поєднання яких привертає увагу та заворожує. Це створює індивідуальність та чутливість бренду до тенденцій, вподобань та особистих потреб кожного клієнта.

  Фірмовий патерн являє собою вулиці міста, що розгалужуються та створюють неповторні риси міста. За уявною простотою окружностей лежить складний і багатогранний всесвіт, сплетений з тисяч процесів в єдину систему життєвих цінностей.

  Завдяки комплексному підходу до будівництва та, враховуючи шалений ритм сучасного життя, компанія в своїй роботі вже давно вийшла за межі звичайного зведення поверхів і в кожному проекті втілює гармонійно поєднану екосистему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів. Житлові комплекси мають не тільки красивий дизайн, але й відповідають найвищим стандартам якості та комфорту. Аналітичний центр «Благо» розповів про інноваційні проекти будівельної компанії та їх роль на ринку нерухомості міста.

  Івано-Франківськ – один з лідерів за масштабами будівництва якісного житла в Україні. Провідним забудовником у місті є компанія blogo developer, яку сміливо називають трендсеттером у сфері нерухомості. Свою популярність та визнання отримала завдяки проектам, що стали відомими на всеукраїнському просторі:

  – Район Манхеттен став першим проектом, побудованим за принципом розумної організації простору всього макрокомплексу, започаткував мультифункціональне смарт-планування та втілив принцип «двір без авто».

  – Комплекс елітних апартаментів Parus розташувався у самому серці Івано-Франківська та буквально злився з довколишнім пейзажем міського озера. Дизайнери продумали кожну деталь, щоб створити неповторний малюнок комплексу, що нагадує корабель з піднятим вітрилом. Крім унікальної архітектури, Парус відомий своїми найвищими характеристиками якості – віконні системи від Reynaers Aluminium (Бельгія), енергоефективна система від Wessex ModuMax (Великобританія) тощо. Перевагами є масштабний підземний паркінг з охороною, незрівнянний вид на озеро, ціле місто і Карпатські вершини, широкі тераси для басейну чи власного саду.

  – Котеджне містечко Franko River Club – це проект для тих, хто і розуміє та цінує стиль заміського життя.

  – Житлові комплекси «Comfort Park», «Паркова Алея» та Містечко «Соборне» визнані найкращими серед нерухомості комфорт-класу, ідеальним місцем для молодих сімей.

  – У 2019 році розпочате будівництво трьох сучасних комплексів бізнес-класу, що обіцяють здивувати навіть затятих скептиків.
  Івано-Франківськ визнаний найкомфортнішим містом для життя в Україні, увійшло в п‘ятірку кращих міст Європи, тому Blago developer щодня вдосконалюється, щоб мешканці мали змогу почуватися комфортно та жити у справді найкращому місті ЄС.

  Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Паркова АлеяComfort Parkмістечко «Соборне»ЖР Manhattan, комплексі елітного житла Parus, котеджному містечку Franko River Clubвід будівельної компанії «Blago Developer».

  Саме в ідеальному місті, створеному для цілеспрямованих та наполегливих людей, що цінують особистий простір та відчувають життя, Blago developer СТВОРЮЄ ТВІЙ СВІТ!

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!