Будівельна компанія M GROUP DEVELOPMENT отримала Українську національну премію

 • За результатами роботи в минулому році, колектив Міжнародної будівельної компанії M GROUP DEVELOPMENT (М Груп Девелопмент) отримав чергове Всеукраїнське визнання за рахунок високих стандартних якостей будівництва.

  В рамках проекту Українська народна премія за результатами незалежного рейтингового дослідження оргкомітет Української народної премії визнав Міжнародну будівельну компанію M GROUP DEVELOPMENT девелоперською компанією Івано-Франківська 2018 року.

  Українська народна премія – це наймасштабніший в Україні щорічний конкурс, в межах якого перед українськими споживачами постає важливе та відповідальне завдання – визначення кращих товарів та послуг шляхом онлайн голосування.

  Премія має найкращу динаміку розвитку впізнаваності та довіри споживачів. Нагорода Української народної премії – це підтвердження:

  • Лідерської позиції на ринку;
  • Професійності керівництва та менеджменту компанії;
  • Ефективної організаційної структури;
  • Злагодженості бізнес процесів;
  • Неперевершеної якості товарів та послуг.

  Команда M GROUP DEVELOPMENT завжди вдається до креативних ідей та сміливих рішень, зводить масштабні та грандіозні проекти в Івано-Франківську, Україні та Європі. Таку високу оцінку компанія отримала заслужено, адже це величезний кредит довіри від українців. Перемога в номінації від Української народної премії – ще одне тому підтвердження.

  Детальніше в сюжеті:

 • Також нагадуємо, що Міжнародна будівельна компанія M GROUP DEVELOPMENT перемогла у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп” та отримала нагороду за грандіозні проекти.

  Місця щасливих людей – це сучасні та затишні квартири від Міжнародної будівельної компанії M GROUP DEVELOPMENT.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!