Будівельна компанія “M Group Development” перемогла у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп”

  • Будівельна компанія з Івано-Франківська “M Group Development” перемогла у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп”.

    Компанія “M Group Development” отримала сертифікат переможця у двох номінаціях від премії “Український будівельний олімп” – “Провідний регіональний забудовник: стрімкий розвиток та прогресивні рішення”, а також “Вагомий внесок в розбудову європейського ринку житла” за масштабне будівництво в прикарпатському регіоні і в польському місті Жешув.

    Щорічно професійна премія “Український будівельний олімп” обирає найкращі компанії-забудовники, які зробили значний внесок у розвиток галузі, ввели в експлуатації великі будівельні об’єкти, а також ті, що використовують новітні та інноваційні технології будівництва.

    Нещодавно експертна рада премії почала розглядати документи компаній-номінантів. З-поміж найуспішніших компаній обиралися найкращі. При відборі враховувалась публічна інформація про діяльність девелоперської компанії, експертна оцінка галузевих фахівців, а також відомості з професійних асоціацій. Нравится рассматривать, как опытные лесбиянки ласкают тела друг дружки? Тогда переходи по ссылке – тут зрелые лесби устраивают чумовой секс. На то, как трахаются лесбы здесь можно смотреть без ограничений.

    Детальніше у відео:

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!