Буковельська фірма “ПБС” облаштувала з’їзд до села Ворона Отинійської ТГ

 • Команда Олександра Шевченка облаштовує з’їзди з центральної дороги Н-10 Стрий – Мамалига. Першим з’їздом, який зробили у цьому році, став з’їзд до села Ворона Отинійської ТГ.

  “Водії постійно скаржилися на те, що дуже важко з’їжджати та виїжджати”, – розповідає староста села Ворона Світлана Кондрат.
  «Переконаний, що невдовзі ситуація зміниться всюди. Наша команда завершить облаштування примикань і з’їздів на всіх пропущених ділянках, які не вдалося зробити у попередні роки. Адже якісні дороги до кожного міста і села – це наше майбутнє”, – зауважив Олександр Шевченко.

  В межах Коломийського району дорогу Н-10 відремонтували ще у 2016 році. Досі покриття у чудовому стані.

  Поряд з цим, місцеві скаржаться і на поганий стан місцевих доріг Отинійської ТГ. Їх ремонтували ще в минулому столітті, а майже 3 км шляху від центральної дороги до залізничного переїзду села Ворона ніколи не були асфальтованими.

 • Натомість Олександр Шевченко наголошує, що впродовж трьох наступних років він та його команда готові докласти максимум зусиль, аби всі місцеві дороги Прикарпаття нарешті відремонтували. У планах також – влаштування інших з’їздів в Отинійській ОТГ.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!