Бурштин отримав свою Стратегію розвитку до 2020 року

Документ розроблений спільно міською владою, городянами, незалежними експертами, представниками ДТЕК та іншими підприємствами та громадськими організаціями. План розвитку міста викладено на 53 сторінках і затверджений на VІІ скликанні Бурштинської міської ради.

«Сподіваюся, що реалізація стратегії перетворить Бурштин на сучасне місто, в якому стане ще комфортніше жити. Стратегія – 2020 повинна не тільки поліпшити умови життя, але і в цілому підвищити конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість», – вважає міський голова Бурштина Роксолана Джура.

бурштин

В рамках підготовки Стратегії розвитку Бурштина вивчено найбільші проблеми міста та визначено основні напрямки для подальшого його розвитку. До цих напрямків увійшли:

• «Конкурентоспроможність економіки міста» передбачає розробку та реалізацію низки проектів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу, розвиток туристичної сфери, залучення інвесторів.

• «Енергоефективність». Головною стратегічною метою цього напрямку є впровадження сучасних енергоефективних технологій у таких важливих сферах як освіта, культура, охорона здоров’я. Зокрема, заплановано зробити освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, а також замінити світильники на світлодіодні, лампи освітлення на економні та встановити таймери часу для автоматичного регулювання часу ввімкнення та вимкнення освітлення сходових кліток у висотних будинках.

• «Охорона здоров’я». В рамках цього напрямку буде проводитися ремонт у приміщеннях Бурштинської центральної міської лікарні, та придбано сучасне діагностичне, лікувальне та комп’ютерне обладнання. Медичний персонал проходитиме навчання та підвищення кваліфікації.

• «Соціальна сфера та активізація громади». Даний напрямок передбачає реалізацію найбільшої кількості потрібних та цікавих проектів, а саме: проведення конкурсу міні-проектів «Місто своїми руками», створити дитячо-юнацьку школу, а на її базі відкрити нові секції та робочі місця.

Нагадаємо, що місцеві бюджети Калуша, Коломиї та Бурштина отримають дотацію на фінансування профтехосвіти.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!