Бурштин рятує від знеструмлення очисні споруди

 • У понеділок, 9 листопада, о 15.10 в селі Німшин Галицького району через борги відключили від електропостачання водоочисні споруди бурштинського КП “Житловик”.

  Цього ж дня о 16.00 в Бурштинській міській раді відбулось позапланове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

  У роботі комісії взяв участь новообраний міський голова Василь Андрієшин. Комісія прийняла рішення звернутися до управління з питань цивільного захисту ОДА з проханням виділити кошти з резервного фонду обласного бюджету.

  Тож о  17.25 електропостачання каналізаційних очисних споруд КП «Житловик» відновили.

  Довготривале припинення роботи повітряного компресора могло призвести до загибелі бактерій, які здійснюють очищення нечистот та їхнє подальше скидання в річку Дністер. Станом на 06.00 вівторка, 10 листопада, каналізаційні очисні споруди КП «Житловик» працюють у звичному режимі.

 • Нагадаємо, що АТ “Прикарпаттяобленерго” попереджало про припинення подачі електрики на водоочисні споруди через борг у 2 мільйони.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!