Бурштинська ТЕС відремонтує три енергоблоки до кінця року

  • Бурштинська теплова електростанція готується до опалювального сезону та ремонтує свої енергоблоки, загальностанційне обладнання, будівлі й споруди.

    Інвестиції в ремонтну кампанію за підсумками року очікуються на рівні 546 мільйонів гривень, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Бурштинської ТЕС.

    Згідно з інформацією, за перше півріччя витратили 225 мільйонів на ремонти станції, в тому числі обладнання енергоблоків: №5, №8 та №10. Повідомляють, що до кінця року планують вкласти ще близько 321 млн грн й спрямують їх на ремонти енергоблоків №7, №11 та №12, а також на загальностанційне обладнання, будівлі та споруди.

    “Сума інвестицій в ремонти ТЕС ДТЕК Енерго з початку року склала 878 мільйонів гривень, до кінця року вкладення очікуються загалом на рівні 2,5 млрд грн. Активізувати ремонту кампанію стало можливим завдяки нормалізації у серпні ситуації на ринку електроенергії. Це дозволило досягти економічно обґрунтованих цін та, таким чином, знайти необхідні ресурси для підготовки генерацій до осінньо-зимового періоду”, – йдеться на сторінці.

    До теми: була загроза вибуху: як гасили пожежу Бурштинської ТЕС

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!