Бурштинський торговельно-економічний коледж засуджує позицію міського голови Роксолани Джури

 • Сьогодні, 8 лютого, до редакції “Галицького кореспонденту” надійшло звернення від Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

  У зверненні йдеться про те, що працівники Бурштинського торговельно-економічного коледжу спільно з учнями і батьками пікетували 14 січня 2016 року засідання сесії Бурштинської міської ради щодо фінансування навчального закладу в частині підготовки робітничих професій. Результатом такого протистояння стало фінансування потреб коледжу на І квартал 2016 року. Відтак  надалі фінансування коледжу в частині підготовки робітничих кадрів передається на фінансування з обласного бюджету шляхом надання йому відповідної державної субвенції.

  Разом з тим  Бурштинський торговельно-економічний коледж засуджує позицію міського голови Роксолани Джури, яка в інтерв’ ю у ЗМІ “вносить значне соціальне загострення та напруження серед бюджетної сфери міста”.

  “Стверджуємо наступне: існує конституційне право молоді на здобуття професійної освіти незалежно від місця проживання та розташування професійно-технічного навчального закладу. Професійна та вища освіти складають єдиний освітній простір та взаємно доповнюють одна одну. Трудовий колектив за чесну конкуренцію на ринку освітніх послуг. Чим більше в місті обласного значення навчальних закладів, які провадять різні види освітньої діяльності, тим багатше місто”, – йдеться у зверненні.

  Крім того, трудовий колектив коледжу нагадав Р. Джурі, що вона займає посаду міського голови не набравши навіть  10% від загальної кількості виборців. Тому, на їхню думку, створювати деструктив у освітній сфері міста не має ніяких підстав.

 • З повним текстом звернення можна ознайомитися тут.

  Читайте також: Реформи без грошей.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!