“Бути в числі успішних” – Переріслянська територіальна громада підписала з Олександром Шевченком Меморандум про підтримку та співпрацю

 • Переріслянська територіальна громада на Надвірнянщині бачить себе у проєкті кандидата в депутати України Олександра Шевченка “Карпати цікаві для Європи та світу”, тому підписала з ним Меморандум про підтримку та співпрацю.

  Депутат Івано-Франківської облради від ПП “За майбутнє” Олександр Шевченко переконаний, що завдяки спільним зусиллям можна зробити Прикарпаття процвітаючим краєм, а наші міста і села заможними, комфортними і красивими: «Успішні та розвинені громади – це результат спільної щоденної клопіткої роботи та співпраці різних рівнів влади, в тому числі і представника округу у Верховній Раді України».

  Перед підписанням Меморандуму Олександр Шевченко разом з головою Переріслянської ТГ Володимиром Молдавчуком, старостами сіл Цуцилів та Гаврилівка Василем Батогом і Василем Грицківим вивчили проблемні питання населених пунктів громади та визначили основні об’єкти, які потребують великих капіталовкладень на ремонт і реконструкцію.

  Голова Переріслянської сільської ради територіальної громади Володимир Молдавчук, розповідає, що колись Перерісль був зразком села-господарника для цілого району, і тепер новоствореній громаді важливо повернути цю славу. Меморандум про співпрацю з Олександром Шевченком – шанс на розвиток, вважає Володимир Молдавчук: “Олександр Шевченко, який вже до цього періоду доказав свою ефективність, показав те, що він може зробити, дає велику надію Переріслянській громаді. У Меморандумі прописані всі проблеми, з якими стикаються наші села. Маємо сподівання, коли Олександра Леонідовича оберуть депутатом Верховної Ради, ми, згідно з підписаним документом, будемо розвивати громаду у чітко визначених напрямках, зможемо залучати кошти з державного і обласного бюджетів, ДФРР. Закликаю всіх громадян обов’язково прийти в неділю 28 березня на виборчі дільниці і зробити свій свідомий громадянський вибір”.

  Меморандум найперше стосується відновлення місцевих доріг, які у Переріслянській громаді у жахливому стані. Далі – внесок у розвиток соціальної інфраструктури (ремонт та будівництво закладів освіти, медицини, культури).

  “Хочу засвідчити,що дійсно налаштований зробити порядок у Переріслянській громаді: відновити дороги, тротуари, подбати про соціальну інфраструктуру. Школи, садки, ФАПи, будинки культури, бібліотеки – це те, що життєво необхідно кожному селу. Я готовий до великої роботи – реалізувати прописані у Меморандумі пункти. І до цього часу моя команда чим могла – вже допомогла громаді, і зараз допомагає, і так буде й надалі. Тому дуже дякую за підтримку й довіру, бо тільки разом ми впевнено будемо йти шляхом розвитку”, – зазначив Олександр Шевченко під час перебування у Переріслянській ТГ.

  Підписані документи про співпрацю, каже кандидат у депутати до ВРУ, об’єднують його та жителів прикарпатських міст і сіл у досягненні великих цілей, до яких спільно дійти буде значно легше. Уже за три роки у кожній громаді 87-го округу його команда намагатиметься відбудувати усі дороги місцевого значення, і не тільки до кожного села, а й у межах населених пунктів, запевняє О. Шевченко.

  До речі, Переріслянська територіальна громада третя на Прикарпатті, яка ініціювала підписання Меморандуму про підтримку та співпрацю з Олександром Шевченком. Наразі уже підписані такі документи з головами Старобогородчанської та Пасічнянської громад. На черзі – Яремчанська та Дзвиняцька.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!