Час кіно. У Калуші створили спеціалізований структурний підрозділ

Члени виконавчого комітету дали дозвіл на створення самоокупного структурного підрозділу ПК «Мінерал» — кінозалу «Час кіно».

 Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому Калуської міської ради, інформують ”Вікна”.

Зокрема, начальник відділу культури Калуської міської ради Іванна Гринів нагадала, що на відкриття кінозалу у ПК «Мінерал» із міського бюджету було виділено 2,5 млн гривень — майже порівну на капітальний ремонт приміщення та придбання обладнання.

Кінозал почав функціонувати на початку року і досі отримав 127 тис. гривень чистого прибутку. Ще стільки ж — перерахували фірмі-дистриб’ютору.

Управління культури уклало із ПрАТ «Бі енд ейч» угоду на демонстрацію фільмів, — розповіла раніше «Вікнам» начальник управління культури Калуської міської ради Іванна Гринів. — Згідно із угодою, фірма надає нам фільм для показу на визначений термін. Половину від загальної суми виручки ми перераховуємо фірмі-дистриб’ютору.

Відтак, робота кінозалу вселяє оптимізм. Проте для його обслуговування критично бракувало працівників. Відтак, у Калуші вирішили утворити структурний підрозділ у складі восьми штатних одиниць.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!