Часопис “Дзвіночок” святкує 85-річчя заснування журналу

 • Сьогодні, 28 листопада, відбулася презентація Всеукраїнського видання “Дзвіночок”. Цьогоріч журналу виповнилось 85 років з часу його заснування.

  Кожен номер “Дзвіночка” включає казки, розповіді про цікаві місця нашого краю, історії про героїв України: від минувшини  до сьогодення. Видання знайомить читачів з творами світової літератури в українському перекладі.

  “Головною місією журналу для нас є плекати любов дітей до українського слова та культури. І показати, що електронні видання ніколи не зможуть замінити друкованої книги”, – зазначив голова спілки письменників Євген Баран.

  Журнал існує з 1932 року, до створення та редагування було залучено багато відомих особистостей, серед яких Марія Підгірянка, Іван Багряний та інші.

  “Нашій Україні потрібна періодика та українська книга, адже це наша мова, розквіт нашої нації та культури. Україні потрібен ще не один журнал національного духу для відродження нашої солов’їної. Часом доводиться чути, що діти соромляться своєї національності, тому в журналі ми часто зображаємо таланти нашого народу”, – розповіла головний редактор видання “Дзвіночок” Леся Пилип’юк-Деркавець.

  Нагадаємо, у 2016 році журнал “Дзвіночок” став кращим періодичним виданням для дітей в Україні

 • Вікторія Гавалешко

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!