Чехія анонсувала спільні із США військові навчання

 • Вони розпочнуться наступного тижня.

  У Чехії відбудуться навчання Immediate Response, в яких візьмуть участь чеські військові, а також їхні колеги зі США. Як повідомляє “Європейська правда“, про це заявила речниця Генерального штабу Чехії Магдалена Дворжакова, яку цитує Novinky.

  У навчаннях, які проходитимуть на полігоні в Лібаві, братимуть участь близько 800 американських військовослужбовців і 350 чеських солдатів.

  Загалом маневри триватимуть два тижні.

  Ці навчання є частиною найбільших за останні десятиріччя маневрів НАТО Steadfast Defender 24, в яких беруть участь понад 90 тисяч військових з усіх країн Альянсу в різних точках Європи.

  За словами Дворжакової, головною метою навчань є перевірка здатності чеської армії надавати всебічну підтримку військам союзників на чеській території під час великомасштабних операцій, підтримка зусиль союзників з розбудови оборонного потенціалу в рамках НАТО шляхом залучення сил і засобів чеських збройних сил, а також посилення здатності військових Чехії брати участь в повному процесі тактичного планування.

 • Для проведення навчань з середини квітня до Лібави було перекинуто військову техніку зі складів армії США в Німеччині.

  Читайте також: У Литві розпочинаються ще одні масштабні військові навчання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!