Чемпіонами області з дзюдо стали спортсмени з Калуша

• У Надвірнянській спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву профкому ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 років народження та молодших.

У змаганнях узяли участь юні дзюдоїсти з обласного центру, Тисмениці, Косова, Космача, Коломиї, Надвірної, Рожнятова, Перегінська, Рогатина і Калуша, розповів ”Вікнам” Василь Клим, тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ «Сокіл», володар чорного паска, 2 ДАН.

Понад 200 спортсменів виборювали право на участь у чемпіонаті України, який з 7 по 10 лютого проходить у Києві. Тож після урочистостей на двох татамі розгорнулася безкомпромісна і захоплююча боротьба за звання найсильнішого.

Чемпіонами змагань після впертої і напруженої боротьби стали вихованці Калуської ДЮСШ «Сокіл» Марія Куневич (у ваговій категорії до 63 кг), Артур Свирид (у ваговій категорії до 32 кг) та Андрій Ковальчук (у ваговій категорії до 38 кг).

Другу сходинку п’єдесталу пошани у своїй ваговій категорії посів калушанин Максим Турій. Третім був Назарій Федишин (до 60 кг).

• Чемпіони та призери обласного чемпіонату з дзюдо були нагороджені грамотами управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА.